E-Posta Aboneliği

Hakkımızda

Kırtasiye sektöründe1973 yılında başlayan ticari faaliyetlerimiz 1977’de Öz Ankara Kırtasiye ünvanımız ile tescillenmiştir. 1987 yılında kardeş firmamız Teknik Büro Gereçleri Limited Şirketi’nin kurulması ile Ankara perakende kırtasiyeciler zincirine yeni bir halka daha eklenmiş oldu. Ticari hayatımız 1999 yılında Office 1 Superstore Ankara (Bir Ofis A.Ş) kurucu ortaklığı ile gelişimini sürdürmüştür. Bugün Grubumuz adına tescilli Lutart, Kembs ve Lutek markaları ile ofis ve teknik kırtasiye malzemeleri ile sanatsal ürünlerde yüzlerce ürünün imalat ve ithalatını yapmaktayız.

Firmamız sanatsal malzeme alanındaki değişik ürünlerde, dünyada kabul görmüş birçok markayı bünyesinde bulundurmaktadır. En büyük hedefimiz; teknik kırtasiye ve sanatsal malzemelerde imalat ve ithalatını yaptığımız ürünlerle ürün yelpazemizi genişletmek, insan odaklı ve yenilikçi işletme anlayışımız ile sanatsal sektörde en iyisi olmaktır. 

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli gelişmeyi ve başarıyı amaçlayan takım ruhumuzun benimsediği prensibimiz; tüketici memnuniyetini sağlamaktır. Öz Ankara Kırtasiye olarak kullanıcı ile uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni alanlarla ilgili en iyi markaları, en fonksiyonel ürünleri siz müşterilerimize sunmak hedefindeyiz.